Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині поліцейські та надзвичайники навчали школярів правил безпечної поведінки на зимових канікулах

Правоохоронці обговорили з учнями 5-6 класів Миргородської гімназії ім. Т.Г. Шевченка можливі небезпечні ситуації та найбільш дієві способи їх уникнення. Розглянули правила поведінки на замерзлих водоймах, а також розібралися у класах піротехніки та вікових обмеженнях щодо їх використання.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Гості закладу розповіли, що хлопавки та бенгальські вогні дозволено використовувати з 12 років, наземні феєрверки та петарди – з 16 років. “Брати до рук” вказані класи піротехніки можна лише в присутності батьків.

Головний інспектор Миргородського районного відділу ДСНС Ігор Сидоренко роз’яснив правила перебування на льоду. Пояснив чому заборонено заходити на кригу, звернув увагу школярів на можливі трагічні наслідки забавок на замерзлих водоймах. 

Своєю чергою інспекторка ювенальної превенції Миргородського відділу поліції Яніна Захода, нагадали учням про небезпеку використання усіх видів піротехнічних засобів.

Учасники зустрічі переглянули інформаційні відеоролики, створені Національною поліцією України у співпраці з безоплатною вторинною паровою допомогою, а також отримали пам’ятки з роз’ясненнями та корисними порадами.

“Бажаємо учням навчальних закладів змістового та безпечного зимового відпочинку. Зичимо, щоб святкові заходи запам’яталися лише позитивними моментами”, – йдеться у повідомленні правоохоронців.

Фото: поліція Полтавщини

 

Система Orphus