Ви тут:

На Полтавщині пенсії підвищать майже 100 тисячам громадян, – Пенсійний фонд

На 1 січня 2021 року на Полтавщині налічується понад 423 тис. пенсіонерів. З них 99,2 тис. громадян (майже 25% від загальної кількості) одержать перераховані пенсії. Зокрема, середній розмір підвищення становить близько 340 гривень.

Про це повідомила заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Оксана Мисик.

Зокрема, 4 січня поштові відділення і банківські установи, які обслуговують пенсіонерів, вже розпочали виплачувати соціальні гарантії за перший місяць року. Наразі Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області профінансувало майже чверть потреби на пенсійні виплати січня, що становить 368 млн грн. До банківських установ спрямовано 207 млн грн, що забезпечить виплату пенсій по 5 січня включно, а до відділень поштового зв’язку – 161 млн грн, що дозволить виплачувати пенсії по 11 січня включно. Пенсії представників силових структур профінансовані у повному обсязі.

Як повідомлялося раніше, з 1 січня 2021 року у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати зріс мінімальний розмір пенсійних виплат для непрацюючих 65-річних пенсіонерів, які мають стаж 30 років у жінок і 35 років – у чоловіків. У результаті мінімальний розмір пенсії за віком, встановлений для зазначеної вище категорії осіб в розмірі 40 відсотків нової величини мінімальної заробітної плати, з 1 січня збільшився до 2 400 гривень.

До речі, за рік у результаті перерахунків і підвищень середній розмір пенсії на Полтавщині збільшився на 423 грн і на 1 січня п.р. становить 3439 грн.

фото ілюстраційне

Система Orphus Поделиться на fb