Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині готують до роботи дев’ять сільських амбулаторій

2 лютого акти прийому передачі планують підписати у Великій Кручі та Березовій Рудці Пирятинської тергромади. Амбулаторії в Галущеній Греблі, Михайликах, Покровському, Кривушах, Селещині та Петрівцях вже мають довідки про виконання технічних умов. Тож їх передадуть на баланс найближчим часом. У Божківському Новоселівської громади медзаклад вже підключили до електроенергії й тривають роботи по підключенню до опалення.

Про це йшлося на нараді тимчасової робочої групи, яка контролює реалізацію проєктів будівництва амбулаторій, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету, повідомили у Полтавській ОДА.

Перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін зазначив, що робоча група була створена, щоб прискорити процес введення в експлуатацію сільських амбулаторій.

“Сьогодні обговорюємо долю 9 амбулаторій, які добудовані, мають всі документи, але ще не підписані акти пройому-передачі або нема рішень місцевих сесій про передачу майна та договорів про підключення до електроенергії чи опалення, – розповів Дмитро Лунін. – Наступного тижня працівники Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації будуть виїздити на кожен об’єкт, щоб якомога швидше передати амбулаторії органам місцевого самоврядування та розпочати надавати медичні послуги населенню”.

Представники територіальних громад відзвітували про роботу в цьому напрямку.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus Поделиться на fb