Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

На платформі “Всеукраїнська школа онлайн” зареєструвались понад 100 тисяч осіб

З початку нового року на платформі “Всеукраїнська школа онлайн” зареєструвалися 103 724 особи, з них 76 015 учнів, 23 006 вчителів, решта – слухачі.

Найбільше користувачів та взаємодій спостерігалося 11 січня, повідомляють у МОН.

“Всеукраїнська школа онлайн – це можливість дистанційно допомагати вчителям та учням здобувати знання в період дії посилених карантинних заходів, які з метою зменшення ризику захворювання на коронавірус діють в Україні до 24 січня. Усі заклади загальної середньої освіти працюють онлайн. Радує, що показники відвідуваності платформи зростають. Це означає, що платформа користується попитом та дистанційне навчання організовано якісно. За час існування платформи  користувачі провзаємодіяли з нею 12 мільйонів разів”, – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Для користування платформою необхідно пройти безкоштовну реєстрацію. З цією метою потрібно натиснути кнопку “Зареєструватися” на сайті платформи вгорі праворуч, заповнити реєстраційну форму й активувати обліковий запис за допомогою листа, який надійде на електронну пошту, вказану під час заповнення форми.

Читайте також: Після локдауну учні випускних класів зможуть повернутись до очної або змішаної форм навчання, – Шкарлет

Довідково. Платформа доступна для учнів 5-11 класів. Навчальні матеріали розміщені з 18 предметів: історії України, алгебри, алгебри і початки аналізу, англійська мова, біології, біології й екології, всесвітньої історії, географії, геометрії, зарубіжної літератури, математики, мистецтва, основ правознавства, природознавства, української літератури, української мови, фізики й хімії.

Система Orphus Поделиться на fb