Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів надійшло понад 700 робіт зі шкіл Полтавщини

У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді підвели підсумки обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів “Моя країна – Україна!”.

Мета конкурсу – формування в учнівської молоді активної життєвої позиції та готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни; розвиток пізнавальних процесів у дітей, зокрема: уяви, сприйняття, уваги, мислення; формування екологічної культури, повідомляють у Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА.

Конкурс проводився за наступними номінаціями:
-пейзаж;
-натюрморт;
-жанрове фото;
-пам’ятки архітектури;
-живий світ (фото рослин та тварин);
-експериментальне фото (застосування програми AdobePhotoshop);
-репортажний портрет.

До обласного оргкомітету надійшло 745 конкурсних робіт із 63 закладів загальної середньої та позашкільної освіти Полтавської області.

Найактивнішими учасниками стали учні закладів загальної середньої та вихованці закладів позашкільної освіти з міст Горішні Плавні, Лохвиці, Полтави, Кременчука, Хоролу та Зіньківського, Гадяцького,Гребінківського, Оржицького районів, Сенчанської селищної ради, Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

За підсумками роботи журі, дипломами Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відзначено 21 конкурсну роботу, які направили до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді для участі у всеукраїнському етапі. 36 учасників відзначено дипломами обласного еколого-натуралістичного центру за творчий підхід до створення фотографій.

 

Система Orphus Поделиться на fb