Ви тут:
Суспільство Україна 

МЗС запустило сайт для іноземців про сучасну Україну

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба представив сайт UKRAINE.UA, цифровий портал про сучасну Україну для іноземних аудиторій.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України.

“Ми створили сайт UKRAINE.UA, аби світ дізнався про справжню Україну: креативну, динамічну, інноваційну. Країну різноманіття та чаруючої природи. Країну свободи та гідності. Країну, в якій тисячолітня історія та культура доповнені амбітним баченням майбутнього”, – заявив Дмитро Кулеба.

За словами міністра, до створення проєкту залучені провідні фахівці та профільні агентства, і він залишатиметься відкритим до колаборацій та розвитку і після запуску. Головними драйверами створення проєкту були Міністерство закордонних справ та Український інститут, а його метою є формування позитивного іміджу України за кордоном.

Нині працює англомовна версія сайту, а протягом 2021 року планується запуск французької, німецької, іспанської, арабської та китайської мовних версій. На сайті розміщений фотобанк “Україна”. Ці світлини можна вільно використовувати в некомерційних цілях для просування України за кордоном.

Дмитро Кулеба закликав всіх, хто має ідеї, як покращити сайт, хоче передати фотографії для фотобанку чи поділитись своїми враженнями про проєкт, скористатися електронною адресою зворотного зв’язку, розміщеною на сайті.

Фото: UKRAINE

Система Orphus Поделиться на fb