Михайлюк набрав 15 очок у матчі НБА

Український баскетболіст Святослав Михайлюк провів успішний матч за «Детройт», однак його команда все одно поступилася «Бостону».

Як повідомляє 24 канал, у неділю, 3 січня, Детройт помірявся силами з Бостоном. Гості взяли реванш у суперника за поразку у першій зустрічі.

Три з чотирьох чвертей залишились за Детройтом, за який виступає український баскетболіст Святослав Михайлюк – 33:31, 31:30 та 32:31 відповідно. Лише друга була за гостями – 24:30. Але вона стала ключовою у зустрічі

Захисник Михайлюк провів на паркеті 14 хвилин та 44 секунд, за цей час українець набрав 15 очок (2-2 двоочкові, 3-6 триочкові, 2-2 штрафні) та зробив одну передачу та два підбирання. Цей матч став найрезультативнішим для баскетболіста з України у цьому сезоні. Також Святослав став другим у своїй команді у зустрічі за результативністю.

У підсумку – 120:122 перемога та реванш від Бостона. У першому поєдинку Детройт святкував перемогу з рахунком 96:93.