Ви тут:
Суспільство Україна 

Молоді дніпропетровські десантники розпочали інтенсивні тренування

На повітрянодесантному комплексі особовий склад, який нещодавно поповнив лави військової частини, розпочав підготовку до стрибків з парашутом.

Про це інформує АрміяInform.

“Заняття з військовослужбовцями тривають з ранку до вечора, – повідомили у окремої повітрянодесантної бригади. – Серед тих, хто навчається бути справжнім десантником, усі рівні, вимоги однакові як для солдатів, так і офіцерів, панує повна гендерна рівність – представниці прекрасної статі виконують усі навчальні вправи нарівні з чоловіками”.

Спеціальна підготовка триватиме два тижні. У цей час воїни-десантники докладно вивчатимуть матеріальну частину десантних парашутних систем, їх поетапну укладку. А також практично відпрацюють дії парашутиста – від посадки у повітряне судно до приземлення на наземних тренажерах повітрянодесантного комплексу. А потім, після складання заліку, у який входить і самостійна укладка “бойового купола”, їх допустять до виконання першого стрибка з парашутом.

Також підвищують професійний рівень і офіцери-артилеристи згаданої бригади. Окрім огляду екіпірування, «боги війни» вдосконалювали знання й професійні навички під час теоретичних та практичних занять зі стрільби й керування вогнем, вправлялися в розв’язанні тестових завдань.

“Наразі навчальний процес дніпровські десантники продовжують”, – зазначили у окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗСУ.

Фото пресслужби окремої повітрянодесантної бригади

Олександр Колесник

Система Orphus