Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Молодь Полтавщини запрошують долучитись до опитування щодо майбутньої роботи

Молодих людей віком 14-35 років з усієї України запрошують розповісти про своє бачення майбутнього роботи в національному опитуванні.

Опитування проводить “Career Hub” у межах програми “Мріємо та діємо” в партнерстві з Міністерством молоді та спорту України, повідомляє Департамент освіти і науки Полтавської ОДА.

Результати опитування увійдуть до дослідження “Future of Work 2030 in Ukraine”, яке визначить ключові тренди роботи майбутнього, перспективні індустрії, нові робочі місця, необхідні навички та систему освіти за 10 років.

Метою дослідження є створення рекомендацій, як молоді ефективніше підготуватись до майбутнього роботи, а бізнесу, державі та освітнім закладам – максимально сприяти та допомагати їй у цьому.

В опитуванні є п’ять тематичних блоків запитань, а саме:
1) ключові галузі 2030;
2) майбутнє роботи (формат та особливості);
3) готовність до роботи майбутнього;
4) потреби для підготовки до майбутнього роботи ;
5) соціально-демографічна інформація.

“Опитування дає молоді можливість зробити свій внесок у майбутнє. Воно є цілком анонімним і передбачає відповіді на поставлені питання, тож просимо бути щирими, висловлювати ваше бачення, ідеї та пропозиції! Бонусом для тих, хто бере участь в опитуванні, є унікальна можливість поспілкуватись з HR-менеджерами/ками українських компаній, щоб поставити всі питання щодо працевлаштування, які хвилюють. Зустрічі з HR-менеджерами/ками будуть розіграні серед тих, хто залишить свої контакти”, – пояснила координаторка проєкту Future of Work у Career Hub Олександра Гондюл.

Щоб взяти участь в опитуванні, перейдіть за посиланням. Орієнтовний час для проходження опитування – 20 хвилин.

“Career Hub” – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Система Orphus Поделиться на fb