Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Місяць арешту: жителя Полтавщини покарали за домашнє насильство

За домашнє насильство, вчинене стосовно матері, отримав покарання 43-річний житель Кременчука.

Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної прокуратури.

Чоловік ніде не працював, зловживав алкоголем, для придбання спиртного виносив із дому та продавав цінні речі. У відповідь на зауваження матері ображав її, завдавав морального і психологічного болю, принижував честь і гідність жінки.  

Упродовж 2020 року за вчинення домашнього насильства кременчуківця тричі було притягнуто до адміністративної відповідальності, передбаченої ч. 2 ст. 173-2 КУпАП. Після чергового звернення матері до працівників поліції дії особи кваліфіковано за ст. 126-1 КК України.

“Під час досудового розслідування між обвинуваченим та потерпілою укладено угоду про примирення, яку затверджено Крюківським районним судом Кременчука. Відповідно до угоди чоловіка визнано винним у домашньому насильстві та призначено узгоджене сторонами покарання у виді арешту строком на один місяць”, – йдеться у повідомленні.

Упродовж минулого року органами прокуратури Полтавщини за фактами домашнього насильства (ст. 126-1 КК України) до суду для розгляду по суті направлено 75 обвинувальних актів.

Система Orphus