Ви тут:
Суспільство Україна 

Мінцифри розробляє стратегію розвитку сфери віртуальних активів

Мінцифра разом з професійними учасниками ринку віртуальних активів запускають спільний проєкт спрямований на довгостроковий розвиток ринку віртуальних активів в Україні.

Про це повідомили у Мінцифри.

Для цього Міністерство створює робочу групу, яка розроблятиме стратегію розвитку сфери віртуальних активів. До неї залучаємо широке коло з підприємців української криптоіндустрії та представників влади. Методологічно проєкт модеруватиме експерт зі стратегічного планування Валерій Пекар.

Робоча група створюється з метою отримання системної та узгодженої відповіді щодо розвитку ринку віртуальних активів з урахуванням низки факторів та різноманітності позицій професійних учасників цієї індустрії. 

«Сталий розвиток ринку віртуальних активів можливий тільки за наявності чіткої стратегії. Довгостроковий розвиток бізнесу неможливий без співпраці з державою. Створення робочої групи за участю професійних учасників індустрії та представників Мінцифри є конструктивною взаємодією держави та ринку. Переконаний, що такий формат співпраці дозволить дослідити ефективні сценарії розвитку сфери віртуальних активів та посилити конкурентні переваги вітчизняного ринку віртуальних активів на міжнародній арені», – заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков.

Дослідження ринку віртуальних активів проводитиметься за новітньою методологією форсайту (foresight). Її особливістю  є спрямованість на інтереси членів екосистеми віртуальних активів в Україні та проактивним підходом конструювання майбутнього. У ході дослідження визначимо основні тренди, які формують майбутнє ринку віртуальних активів, та характер їхнього впливу.

Результатом форсайту стане спільна стратегія розвитку ринку віртуальних активів в Україні.

Система Orphus Поделиться на fb