Ви тут:
Анонс Освіта Суспільство Україна 

Міносвіти проводить набір претендентів на здобуття Премії Верховної Ради молодим вченим

Міністерство освіти і науки України проводить набір претендентів на здобуття Премії Верховної Ради України молодим вченим. Прийом документів триватиме до 1 березня 2021 року. 

Документи та роботи претендентів на здобуття Премії ВРУ подаються закладами вищої освіти, науковими установами, підприємствами України, повідомляє пресслужба Міністерства освіти

З урахуванням складної санітарно-епідемічної ситуації в Україні та відповідних обмежень документи та роботи претендентів необхідно розміщувати в електронному вигляді за посиланням.

Читайте також: Зеленський вручив премії молодим вченим полтавського вишу

Такі дії дадуть змогу структурному підрозділу МОН здійснити перевірку поданих документів за формальними ознаками та забезпечать дистанційне ознайомлення з документами членів комісії Міністерства освіти і науки України з відбору претендентів на здобуття Премії ВРУ молодим ученим, іменних стипендій ВРУ України для молодих учених – докторів наук та розгляду наукових звітів стипендіатів. 

Документи та інформацію щодо претендентів та їх робіт, які розміщені за наведеним вище посиланням, на флеш носії та в паперовому вигляді мають бути ідентичними. 

Адреса для прийому документів:  01601, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16, кім. 201; Директорат науки та інновацій Міністерства освіти і науки України.

Система Orphus Поделиться на fb