Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Майже пів мільйона гривень компенсації за лікування від COVID-19 отримають пирятинці

494 тисячі гривень рекомендовано надати жителям Пирятинської громади як компенсацію витрат за лікування від коронавірусу.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні комісії з надання одноразової матеріальної допомоги громадянам міської територіальної громади, повідомили у Пирятинській міськраді.

На комісії розглянули 93 заяви громадян, які потребують матеріальної допомоги на лікування, або які пройшли курс стаціонарного лікування COVID-19 чи пневмонії з середнім та тяжким ступенем перебігу (тільки пільговим категоріям населення відповідно до законодавства, в тому числі: малозабезпечені та багатодітні сім’ї, пенсіонери за віком, сім’ї в складних життєвих обставинах та медичні працівники).

Також обговорили питання щодо лікування учасника АТО, що перебуває на стаціонарному лікуванню та прийнято позитивне рішення щодо виділення коштів.

“Враховуючи тяжкість захворювань та матеріальний стан, члени комісії рекомендували міському голові виділити грошову допомогу на лікування громадянам на загальну суму 494 000 гривень”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Пирятинька міськрада

Система Orphus Поделиться на fb