Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Майно десяти сільських рад передали у власність Полтавської територіальної громади

29 січня під час засідання позачергової другої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання депутати прийняли рішення про прийняття у власність громади майно 10 сільських рад, які були приєднані до міста.

Відтак, депутати безоплатно прийняли у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади районну централізовану бібліотечну систему, сільські будинки культури та клуби, Територіальний центр соціального обслуговування Полтавського району, майнові комплекси бюджетних установ та закладів освіти, Полтавську центральну районну клінічну лікарню та цілісні майнові комплекси закладів освіти.

На засіданні зареєструвались 38 депутатів з 42. Також у засіданні взяв участь народний депутат України Ілля Кива.

Засідання депутати розпочали з обрання секретаріату, лічильної комісії, затвердження порядку денного і регламенту роботи сесії. Також відбулись виступи громадськості.

Потім Олександр Мамай запросив на нараду голів фракцій для формування депутатських комісій. Після цього комісії повинні розглянути профільні питання порядку денного, та рекомендувати чи не рекомендувати їх до ухвалення на сесії.

Нагадаємо, на розгляд сесії винесли 65 питань.

Система Orphus