Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Матеріально-технічну базу КП “Кременчуцьке тролейбусне управління” оновлюють

За останні кілька років у Кременчуці практично повністю оновлено парк електротранспорту КП «Кременчуцьке тролейбусне управління», а також придбано нові сучасні багатомісні автобуси. Завдяки цьому у місті значно покращилося транспортне забезпечення, зокрема, правобережної частини міста та інших віддалених мікрорайонів.

Про інформує сайт Кеменчуцької міської ради.

“Сучасна дороговартісна техніка потребує належного догляду та своєчасного ремонту, тому у тролейбусному управлінні у рамках співпраці з європейськими партнерами працюють також і над оновленням сервісно-ремонтної бази підприємства. Наразі в КТУ введено в експлуатацію першу оглядову канаву для проведення технічного обслуговування транспорту. Також здійснено ремонт у декількох ремонтних приміщеннях, де створені сучасні комфортні умови для роботи обслуговуючого персоналу. Ремонті роботи продовжуються, розпочато реконструкцію ще однієї оглядової канави”, – зазначається у повідомленні.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький зазначає, що перед КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» стоїть завдання за 2-3 роки повністю оновити ремонтну базу, створити належні умови для сервісного ремонту та обслуговування техніки, роботи працівників.

Система Orphus Поделиться на fb