Ви тут:
Спорт Суспільство 

Літню Олімпіаду у Токіо можуть перенести до США, – ЗМІ

Глава фінансового управління американського штату Флорида Джиммі Патроніс запропонував Міжнародному олімпійському комітету (МОК) розглянути можливість перенесення літніх Олімпійських ігор з Японії в США.

Про це повідомляє Спорт 24.

За його словами, деякі повідомлення ЗМІ вказують на серйозну стурбованість, яку висловлює “в приватному порядку” влада Японії у зв’язку з необхідністю проведення Олімпійських ігор і триваючої пандемії, повідомляють американські ЗМІ.

“Я пишу вам, щоб закликати вас розглянути можливість перенесення Олімпіади 2021 з Токіо, Японії, в США, а якщо точніше – до Флориди”, – йдеться в листі Патроніса, адресованому голові МОК Томасу Баху.

Патроніс додав, що Флорида у своєму розпорядженні має необхідні можливості для проведення такого великого заходу, зокрема, розвинену транспортну систему і спортивні об’єкти.

Читайте також: Український стрибун у довжину переміг в Стамбулі

Він також підкреслив, що навіть під час пандемії в штаті дозволялося проведення спортивних заходів.
Раніше президент МОК Томас Бах заявив, що літні Олімпійські ігри в Токіо повинні пройти, як заплановано, влітку 2021 року.

“На даний момент у нас немає будь-яких причин не вірити, що Олімпійські ігри в Токіо не стартують 23 липня на Олімпійському стадіоні в Токіо”, – сказав він.

Довідка. Літні Олімпійські ігри 2020 (англ. 2020 Summer Olympics, фр. Jeux Olympiques d’été de 2020, офіційна назва Ігри XXXII Олімпіади) — тридцять другі літні Олімпійські ігри, які пройдуть у Токіо (Японія). Місце проведення Ігор було визначено на 125-й сесії МОКу у Буенос-Айресі 7 вересня 2013 р.

У лютому, під час спалаху коронавірусу ВООЗ заявляла, що немає причин для перенесення термінів олімпаіди. Натомість, на початку березня організаційний комітет уже розглядав можливість проведення олімпіади без глядачів, натомість залишивши лише телевізійну трансляцію змагань.

24 березня 2020 року Міжнародний Олімпійський Комітет (МОК), після наради Прем’єра Японії Сіндзо Абе та голови МОК Томаса Баха, ухвалив рішення про перенесення Олімпійських ігор-2020 на 2021 рік через пандемію коронавірусу.

Система Orphus Поделиться на fb