Ви тут:
Суспільство 

Лію Ахеджакову госпіталізували з Covid-19

Народну актрису Росії Лію Ахеджакову госпіталізували з коронавірусом. Про це повідомив “ТАСС” з посиланням на продюсера актриси Юхима Спектора, інформує 112.ua.

“Вона вже третій день перебуває в міській лікарні. Госпіталізована після позитивного результату на коронавірус”, – сказав Спектор.

Він уточнив, що актриса проходить лікування у звичайній, не реанімаційній палаті. 

Лія Ахеджакова народилася 9 липня 1938 року в Дніпропетровську. З 1977 року служить в “Современнике”. Вона грала в таких спектаклях, як “Поспішайте робити добро” Михайла Рощина, в “Квартирі Коломбіни” Людмили Петрушевської, “Східній трибуні” Олександра Галина, “Віндзорських насмішницях” Вільяма Шекспіра.

“Ахеджакова також знімалася в знакових картинах Ельдара Рязанова – в “Іронії долі”, “Службовому романі”, “Гаражі”, в “Старих клячах” і “Небесах обітованих”. Співпрацювала з багатьма вітчизняними режисерами: Інною Туманян (“Коли я стану велетнем”), Олексієм Германом (“Двадцять днів без війни”), Володимиром Меньшовим (“Москва сльозам не вірить”), Аллою Суриковою (“Московські канікули”), Кирилом Серебренніковим (“Зображуючи жертву” і “Літо”). Всього на рахунку актриси понад 50 кіноролей”, – йдеться у повідомленні.

Фото з відкритих джерел  

Система Orphus