Ви тут:
Медицина Суспільство 

Китайська вакцина проти COVID-19 показала ефективність 50,4%

Вакцина компанії Sinovac Biotech показала ефективність 50,4%. Розробники повідомили умови, за яких ефективність збільшиться на 20%.

За даними компанії, під час клінічних тестувань вакцина показала ефективність на 20% більшу (або до близько 70%) у 1 394 пацієнтів, які отримали плацебо або вакцину з різницею у три тижні (21 день). Про це повідомляє Укрінформ.

Ще тиждень тому бразильські дослідники заявили, що вакцина від Sinovac Biotech показала ефективність у 50,4% після того, як під час випробовувань понад 9 тис. добровольців було зроблено щеплення з різницею у всього 14 днів.

Так, нещодавно британські регулятивні органи заявили, що вакцина проти COVID-19 від AstraZeneca та Оксфордського університету є більш ефективною, коли розрив між дозами більший, ніж передбачалося спочатку.

Велика Британія також вирішила дозволити більший інтервал між дозами вакцини проти COVID-19 від Pfizer та BioNTech, хоча компанії наголошують, що мають дані про ефективність лише протягом коротшого періоду між щепленнями.

Нагадаємо, згідно з програмою COVAX, Україна має отримати 8 млн доз вакцини, їх вистачить на щеплення 4 млн осіб, оскільки вакцина має вводитися двічі. Крім того, 30 грудня Офіс Президента повідомив, що Україна отримає 1,9 млн доз вакцини проти COVID-19 від китайського виробника вакцин Sinovac Biotech.

Система Orphus Поделиться на fb