Ви тут:
Суспільство 

Кременчуцькі рятувальники провели рейд вздовж берега річки Сухий Кагамлик

5 січня фахівці ДСНС разом з працівниками поліції провели профілактичний рейд вздовж берега річки Сухий Кагамлик у місті Кременчук.

Під час профілактичних бесід рятувальники застерігали громадян про небезпеки перебування на льоду та закликали не виходити на тонку кригу. Також, фахівці Служби порятунку «101» роз’яснювали громадянам способи порятунку людей, які опинилися у полоні крижаної води, йдеться на сайті Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

Також рятувальники нагадують, що у разі потрапляння в холодну воду необхідно не піддаватись паніці, не кричати, якщо поруч нікого немає, адже так тільки даремно витратите сили, не робити різких рухів, стабілізувати подих, уникати занурення з головою. Потрібно розкинути руки в сторони та постаратися зачепитися за крайку льоду, додавши тілу горизонтальне положення по напрямку плину. Спробувати обережно налягти грудьми на край льоду й закинути одну, а потім й іншу ногу на лід. Вибравшись на лід, перекотіться і відповзайте у той бік, звідки ви прийшли, де міцність льоду вже відома, повільно повзіть до берега.

Система Orphus Поделиться на fb