“Кременчук” у матчі УХЛ прийме “Сокіл”

Представники хокею Полтавщини зіграють з найвідомішим клубом України.

Як розповіли в УХЛ, сьогодні, 5 січня, в Кременчуці відбудеться другий поєдинок чергового туру УХЛ Паріматч, в якому «Кременчук» на своєму майданчику поміряється силами з київським «Соколом».

Що «городяни», що київський клуб добули свої два бали, відігравши в минулих матчах туру більше 60 хвилин. Так «Кременчук», завдяки голу Тютченка, вирвав перемогу в овертаймі у «Краматорська» (2:1 ОТ).

У свою чергу, «Сокіл» на виїзді обіграв «Донбас» (5:4ПБ). Підопічні Шафаренко заробили два очки завдяки кращій реалізації в серії післяматчевих буллітів.

У серії очних зустрічей лідирує київський клуб (2:0). Різниця шайб 6:3 на користь «Сокола». Остання їхня зустріч (14 тур) завершилася перемогою підопічних Шафаренка в овертаймі (3:2 ОТ). Вирішальний гол забив форвард киян Рубан.