Ви тут:
Спорт Суспільство 

«Кременчук» розгромив «Крижаних Вовків» в матчі УХЛ

Представники Полтавщини забили 10 шайб у ворота суперників.

Як розповіли в УХЛ, стартова п’ятихвилинка першого періоду пройшла за повної переваги гостей. Тютченко і Созонов могли вивести «Кременчук» вперед, але в першому випадку надійно зіграв воротар Стельмах, а в другому – хокеїста «городян» підвела точність.

Решта час на майданчику спостерігалася рівна гра. Незважаючи на те, що гості намагалися грати першим номером, «Вовки», граючи на контратаках мали не менше гольових моментів для взяття воріт. І якщо з кидками Шабанова і Булаха Давлетшин впорався, то після проходу Анкудінова він був безсилий і на табло, за 27 секунд до кінця періоду, загорілося 1:0 на користь «Вовків».

У другій двадцятихвилинці «городяни» змогли виправити ситуацію за рахунком. Уже до середини другого періоду рахунок був 2:1 на користь гостей. Голами відзначилися Денискін і Серанов. «Вовки» намагалися змінити ситуацію, але надійно зіграв воротар Давлетшин.

У заключному періоді гості повністю дотиснули суперника. Спочатку, «Вовки» на першій хвилині провели гольову атаку, але Павлов з забійної позиції не зміг переграти Давлетшина. Далі, протягом восьми хвилин гості закинули п’ять шайб. Дублями відзначилися Дубінін і Серанов, ще одну записав на свій рахунок Созонов.

В останні час команди обмінялися ще забитими голами. У «Кременчука» дублем відзначився Орлов, і ще шайбу на свій рахунок записав Ворона. У «Вовків» гол на рахунку Панкова.

Підсумковий рахунок зустрічі 10:2 на користь «Кременчука».

Система Orphus Поделиться на fb