«Кременчук» переміг «Дніпро» у матчі УХЛ

Кременчужани добули 10-ту перемогу поспіль.

Як повідомляє сайт УХЛ, в Кременчуці 27-й тур регулярного чемпіонату УХЛ Паріматч своїм матчем продовжили «Кременчук» та «Дніпро».

Перший період команди провели в абсолютно рівній і гострій боротьбі. І хоч, що “щуки”, що кременчужани були досить активними попереду, але голкіпери за підсумками перших 20 хвилин змогли зберегти свої ворота “сухими”.

Рахунок закинутих шайб був відкритий вже на четвертій хвилині другого періоду, коли Гриценко вдало підставив ключку після кидка від Грицьких. Після закинутої шайби “городяни” взяли гру під свій контроль і закинули ще дві шайби – по голу на свій рахунок записали Тютченко і Смирнов. «Дніпро» своєю чергою хоч і мав ряд 100% гольових моментів, але Давлетшин не дозволив гостям відзначитися у своїх воротах.

Третя двадцятихвилинка повторила сценарій першої – більшу частину кінцевого періоду команди провели без закинутих шайб. І тільки під завісу періоду херсонці змогли розмочити рахунок в матчі – Галєєв позбавив Давлетшина права на шатаут.

Під кінець зустрічі підопічні Підгурського обвалили шквал кидків на ворота кременчужан і за півтори хвилини до кінця періоду Дорофєєв скоротив рахунок до мінімальних 3:2. Однак, у «Дніпра» не вистачило сил і часу, щоб зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм.

Таким чином, «Кременчук» мінімально обіграв противника з Херсона і здобув свою десяту перемогу поспіль.