Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Колишній гравець “Ворскли” спростував повідомлення ЗМІ про завершення кар’єри

Колишній півзахисник СК Дніпро-1, “Ворскли” та “Динамо” Сергій Кравченко поки не збирається вішати бутси на цвях, однак вже залишився без клубу.

Про це він заявив журналістам “Футбол NEWS”.

“Ні-ні-ні, ніхто на цвях нічого не вішав. Не знаю, звідки це взялося. Я ще не бачив, але як я зрозумів, повинні були на офіційному сайті все чітко написати.
Ніхто не закінчує кар’єру, не знаю, звідки це з’явилося. Мені теж хтось подзвонив, сказав, що там написали, що я закінчив кар’єру. Маячня”, – заявив гравець.

У дорослому футболі розпочав виступи, граючи за «Шахтар-2» та «Шахтар-3» у Першій і Другій лізі відповідно (2002—2004), після чого перебрався в азербайджанський «Карабах».

Читайте також: Колишній лідер полтавської «Ворскли» завершив кар’єру

На початку 2006 року повернувся на батьківщину і став гравцем «Ворскли». У вищій лізі чемпіонату України дебютував 5 березня 2006 року в матчі проти «Чорноморця» (1:2). З сезону 2006/07 став основним гравцем команди і її лідером. На початку 2009 року став гравцем київського «Динамо», проте в столчній команді закріпитись так і не зумів і вже 24 грудня того ж року разом з одноклубником Віталієм Мандзюком перейшов у «Дніпро». Деталі трансферу не повідомлялись

Система Orphus