Ви тут:
Суспільство Україна 

Колишнього білоруського спецслужбовця допитали у справі Павла Шеремета

Колишній співробітник білоруського спецпідрозділу Алмаз Ігор Макар заявив, що дав свідчення у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета в Києві.

Про це він розповів у інтерв’ю білоруській службі Радіо Свобода, інформує Еспресо.TV.

Макар заявив, що після публікації “зливу” з КДБ Білорусі з ним зв’язалися українські дипломати. Він дав згоду на допит в Україні.

“На прохання начальника департаменту Національної поліції України мені відкрили українську візу і попросили прилетіти в Україну і взяти участь в слідчих діях”, – розповів колишній білоруський силовик.

Він заявив, що перебував у Києві 14-16 січня.

За його словами, в Україні його зустріли співробітники спецслужб і взяли під 24-годинну охорону.

“На мою думку, я представив достатньо підстав для того, щоб стверджувати, що до замовлення вбивства Павла Шеремета мають стосунок білоруські спецслужби”, – сказав Макар.

Макар повідомив, що надав українським правоохоронцям набагато більше інформації, ніж оприлюднив у ЗМІ.

“Я думаю, що розслідування справи докорінно зміниться в результаті всього цього. Я переконаний, що цей злочин буде розкрито”, — сказав він.

“Білоруська опозиція передала ЗМІ записи розмов білоруських спецслужбовців про підготовку вбивства Павла Шеремета. У МВС України заявили, що оприлюднена інформація “підтверджує основну версію слідства”. Білоруський ексспецпризначенець заявив, що готовий свідчити в українській прокуратурі”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Rfe  

Система Orphus