Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Коли відбудеться прем’єра нового сезону “Холостяк”: дата виходу

Зовсім скоро на екранах українців знову з’явиться романтичне реаліті-шоу “Холостяк”. Цей проєкт вже 10 років залишається улюбленим у багатьох глядачів й далі продовжує завойовувати їхню увагу.

Прихильники “Холостяка” з нетерпінням чекають виходу 11 сезону шоу, аби поспоглядати, як герої знаходитимуть своє кохання. Цьогорічним “холостяком” став бізнесмен Михайло Заливако. Прем’єра першого випуску романтичного телепроєкту відбудеться 5 березня, пише 24 канал.

Ведучим проєкту буде Григорій Решетник. У дописі зазначили, що новий “холостяк” Михайло Заливако – один із тих, який порушує правила проєкту і вносить у них свої корективи за покликом серця.

“Я готовий посперечатися з ким завгодно, що саме тут я зустріну ту дівчину, яка стане для мене рідною людиною і з якою я зможу пов’язати своє подальше життя”, – впевнений “холостяк”.

Головним героєм “Холостяка” 2021 року є Михайло Заливако, 31-річний бізнесмен з Харкова, засновник логістичної компанії “Михайло Заливако”. Окрім бізнесу Михайло веде здоровий спосіб життя й активно займається спортом. Чоловік регулярно відвідує зал, любить екстрим і гори. Також, “холостяк” 11 сезону може похизуватись тим, що здійснив сходження на Ельбрус за маршрутом першопрохідців.

Система Orphus Поделиться на fb