Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Хвороби, за яких небезпечно бувати на сильному морозі, – назвала лікар

Лікар-терапевт назвала хвороби, при яких небезпечно бувати на сильному морозі. Бувати на вулиці в сильний мороз небезпечно насамперед людям, що страждають на бронхіальну астму, попереджає лікар Надія Чернишова.

Чернишова вказала на хронічні легеневі патології, виділивши серед них бронхіальну астму, пише greenpost.ua.

«Існує окрема форма даного захворювання, коли при різкому і швидкому вдиханні холодного повітря у людини виникає напад», – зауважила медик.

Також Чернишова перерахувала наступні хвороби: вірусні інфекції, COVID-19, грип, застуда. При наявності цих недуг фахівець рекомендує утримуватися від виходу на вулицю в сильний мороз.

Крім того, зимове холодне повітря може виявитися загрозливо небезпечним, коли є хронічні патології серця, високий тиск, слабкі судини. Головним чином людям з цими проблемами шкодить різкий перепад температур: вийшовши з натопленого приміщення на холод, вони ризикують постраждати від спазму судин.

«Різка зміна погоди часто погано позначається на людях із серцево-судинними захворюваннями, зокрема, з ішемічною хворобою серця. Їм слід уникати тривалого перебування на холоді і великих фізичних навантажень», – порекомендувала лікар.

фото ілюстраційне

Система Orphus Поделиться на fb