Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Хорольській громаді передали у комунальну власність школи, дитсадки, бібліотеки та медзаклади

На позачерговій сесії депутати ухвалили рішення про перейменування та затвердження статутів усіх муніципальних закладів, установ та підприємств, які предали у комунальну власність.

Про це повідомили у Хорольській міській раді.

Депутати одноголосно ухвалили рішення про перейменування та затвердження статутів 46-ти закладів освіти. У власності громади перебувають 24 загальноосвітні середні школи, 20 дошкільних навчальних закладів та 2 заклади позашкільної освіти – центр дитячо-юнацької творчості та спортивна школа.  У складі ЗОСШ: 2 спеціалізовані школи, 3 навчально-виховні комплекси, 2 ліцеї, 2 філії ліцеїв з дошкільними підрозділами опорних закладів та 1 гімназія. Затверджено установчі документи для двох окремих юридичних осіб у сфері освіти – комунальних установ «Інклюзивно-ресурсний центр» та «Хорольський центр професійного розвитку педагогічних працівників».

У сфері культури затвердили статути для п’яти закладів: мистецької школи, базового будинку культури, краєзнавчого музею, централізованої бібліотечної системи та центральної публічної бібліотеки.

Заклади охорони здоров’я перейменували – КНП «Хорольська міська лікарня» та КНП «Хорольський центр первинної медико-санітарної допомоги» Хорольської міської ради Лубенського району.

Фото: Хорольська міськрада

Система Orphus Поделиться на fb