Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Kernel подбав про утеплення Чевельчанської амбулаторії на Оржиччині

Медицина повинна бути доступною, а медичні установи — комфортними. Компанія Kernel продовжує дбати про облаштування медичних закладів у селах, створюючи належні умови для пацієнтів. Нещодавно було виділено майже 120 тис. грн для утеплення Чевельчанської АЗПСМ, що на Полтавщині.

Про це повідомили в Пресслужбі компанії «Кернел».

Місцева амбулаторія надає послуги мешканцям двох сіл — Чевельча та Сазонівка. Амбулаторія була побудована ще у 60-х роках, тож за цей час повністю втратила зовнішній вигляд і перестала утримувати тепло. Здійснювати прийом пацієнтів взимку стало справжнім випробуванням.

Навесні цього року Чевельчанська громада розпочала ремонтні роботи в приміщенні, виділивши на це кошти з місцевого бюджету. Так вдалося повністю оновити медзаклад зсередини, капітально відремонтувати кабінети, облаштувати санвузли. Щоб провести зовнішні ремонтні роботи звернулися по допомогу до компанії Kernel.

«У 2013 році за сприяння компанії вікна в Чевельчанській АЗПСМ було замінено на енергозберігаючі. Тож звертаючись до Kernel в черговий раз ми були певні, що нас не залишать наодинці з проблемою. Так і сталося. За виділені кошти ми закупили будівельні матеріали для укріплення та утеплення приміщення. Основну частину робіт уже зроблено – в амбулаторії тепло. Залишилося поштукатурити і пофарбувати стіни, але взимку виконувати такі роботи недоцільно. Майстри продовжать навесні. Хочу подякувати компанії за суттєву підтримку громади й за те, що подбали про комфорт нашого сімейного лікаря, а також кожного пацієнта, який звертається за допомогою», — ділиться Віра Шупортяк, екс-очільниця Чевельчанської сільської ради.

Нагадаємо, Kernel систематично підтримує громади в регіонах присутності, допомагаючи з реалізацією соціальних проєктів, що поліпшують умови життя місцевих мешканців. Впродовж 2020 року на підтримку медичних, освітніх, інфраструктурних, спортивних, культурних та інших ініціатив громад Полтавщини було спрямовано 3,6 млн грн.

Також компанія офіційно та прозоро сплачує податки до бюджетів різних рівнів, зокрема до місцевих бюджетів громад. Ці кошти стають основою для утримання освітніх і медичних установ, відновлення інфраструктури в населених пунктах.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту