Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Кабмін створив оргкомітет з підготовки та відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди

Кабінет Міністрів схвалив проєкт розпорядження “Про утворення Організаційного комітету з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди”.

Про це повідомили у Міністерстві культури та інформаційної політики України.

Головою Оргкомітету призначено Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, заступником голови – Міністра культури та інформаційної політики.

Читайте також: Полтавщина готується до святкування 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди

До складу Оргкомітету увійшли Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації, Міністр внутрішніх справ, Міністр закордонних справ, Міністр інфраструктури, Міністр молоді та спорту, Міністр освіти і науки, Міністр розвитку громад та територій, Міністр фінансів, Міністр юстиції, перший заступник Міністра культури та інформаційної політики, голови облдержадміністрацій та наукових установ, народні депутати.

“Реалізація розпорядження сприятиме відзначенню 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди на високому організаційному рівні, надасть можливість скоординувати роботу заінтересованих центральних органів виконавчої влади та інших відомств”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 300-річчя з дня народження видатного філософа, просвітителя-гуманіста, поета, педагога відзначатиметься у 2022 році. 4 листопада 2020 року Верховна Рада проголосувала за відзначення на державному рівні 300-річчя Григорія Сковороди

Фото: ілюстративне

Система Orphus