Ви тут:
Суспільство Україна 

Кабмін схвалить компенсації домогосподарствам, у яких встановлено електроопалення

Кабінет Міністрів України планує ухвалити рішення про компенсації домогосподарствам, у яких встановлено електроопалення.

Про це 26 січня на засіданні сесії Верховної Ради зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Окрім монетизованої компенсації домогосподарствам за встановлене електроопалення, Уряд, за словами Прем’єр-міністра також встановив максимальну граничну ціну на газ для населення на рівні 6,99 грн з ПДВ за кубометр газу. Таке ж рішення розробляється для ОСББ.

“Тарифи на тепло та гарячу воду не будуть підвищуватись до кінця опалювального сезону. Нам вдалося досягти певного консенсусу із владою на місцях, ми підготували меморандум, найближчим часом він буде підписаний”, — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр також нагадав, що після консультацій з Урядом та народними депутатами НКРЕКП обмежило тариф на розподіл газу на рівні 1,79 грн за кубічний метр.

Читайте також: Уряд підготував та реалізовує 8 кроків, які сприятимуть зменшенню тарифів для українців

Нагадаємо, у Полтавській області тарифи знижено на доставку газу в АТ «Полтавагаз» – 1,78 (без ПДВ); АТ «Лубнигаз» – 1,79 (без ПДВ); ПрАТ «Гадячгаз» – 1,66 (без ПДВ).

Облдержадміністрація зверталася до НКРЕКП, коли тривав процес розроблення відповідних тарифів, повідомили в Полтавській ОДА.

“Позиція Полтавщини була врахована. Ми збиралися на спільних нарадах обговорили формування тарифу на послуги транспортування газу для населення на АТ «Полтавагаз» та АТ «Лубнигаз». Облдержадміністрація готова виступати майданчиком для перемовин та обговорення нагальних проблем”, – зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Також він додав, що для зниження тарифів облдержадміністрацією були напрацьовані певні пропозиції.

Нагадаємо, штрафи чи пеня за невчасно сплачені газ та тепло за січень не будуть застосовуватись до людей.

Система Orphus Поделиться на fb