Ви тут:
Суспільство Україна 

Кабмін пропонує врахувати окремі документи ОРДЛО до деокупації Донбасу, − Олексій Резніков

У Кабінеті Міністрів України пропонують врахувати деякі документи ОРДЛО до деокупації Донбасу. Це може бути зроблено до введення процедури конвалідації.

Про це віцепрем’єр-міністр, міністр реінтеграції Олексій Резніков сказав у інтерв’ю виданню “Право України”, повідомляє АрміяInform.

“Ми плануємо зробити великий крок вперед у питанні розширення можливостей здійснення угод на тимчасово окупованих територіях”, – заявив міністр.

Він зауважив, що для тимчасово окупованих населених пунктів пропонується зробити невеликий перелік можливих для конвалідації угод, натомість для неокупованих – значно розширити та здійснювати за іншою процедурою.

Олексій Резніков підкреслив, що конвалідація може бути здійснена по окремих операціях, здійснених на території Донбасу.

“Односторонніх угод, стосовно яких у законі міститься вимога нотаріального посвідчення, і які завірені окупаційними адміністраціями Російської Федерації. Документів, що підтверджують факт народження або смерті особи, укладення шлюбу на тимчасово окупованих територіях. За нашою ідеєю, односторонні угоди, за яким у законі міститься вимога нотаріального посвідчення, можуть бути визнані судом дійсними в порядку, встановленому Цивільним процесуальним кодексом України. За умови, що вони були посвідчені нотаріусами, чиї повноваження визнані окупаційними адміністраціями РФ”, – наголосив він.

Фото: АрміяInform 

Система Orphus