Ви тут:

Інтернет-аптеки в Україні

Верховною Радою України був прийнятий законопроект №3615-1, котрий дозволяє створення інтернет-аптек та дозволяє аптечним мережам організовувати доставку ліків своїм клієнтам додому. При цьому у документі зазначається, що продавати ліки онлайн та доставляти їх мають право лише ті аптеки, котрі мають спеціальну ліцензію, яка дозволяє роздрібний продаж ліків.

Інтернет-аптека мережі “D.S.”

Компанія “Мережа аптек D.S.” створила для своїх клієнтів сайт https://apteka-ds.com.ua/, де вони можуть:

· замовити близько 15 тисяч найменувань товарів з доставкою додому або до відділення «Нової Пошти»;

· знайти адресу найближчої до свого дому або роботи аптеки мережі “D.S.”, ознайомитися з графіком її роботи;

· дізнатися, чи є потрібні вам ліки в аптеках мережі;

· забронювати ліки в аптеці “D.S.”, щоб згодом забрати їх самостійно;

· дізнатися про умови програм лояльності для клієнтів;

· ознайомитися з новинами компанії;

· дізнатися про актуальні акції та знижки.

Переваги інтернет-аптеки “D.S.”

Якщо ви не маєте зайвого часу на відвідини аптек мережі, ви можете зробити онлайн замовлення та отримати потрібні вам ліки, бади та товари для гігієни в найближчому до вас відділенні «Нової Пошти» або від кур’єра, котрий прийде до вас додому. Придбати ліки в інтернет-аптеці “D.S.” можна через сайт компанії або спеціальний мобільний додаток.

До переваг замовлення через сайт компанії “Мережа аптек D.S.” належать:

· зручний та швидкий пошук ліків по онлайн каталогу;

· швидке оформлення замовлення через Корзину на сайті;

· можливість сплатити замовлення під час його оформлення або вже під час отримання.

До переваг мобільного додатку належать:

· можливість використовувати екран свого смартфона для зарахування бонусів і отримання знижок під час придбання ліків у аптеках “D.S.”;

· можливість забрати сформоване за допомогою додатку замовлення в аптеці мережі поза чергою;

· можливість ознайомитися з актуальною інформацією щодо залишків товарів та цін на них.

Особистий кабінет, котрий формується для кожного користувача мобільного додатку інтернет-аптеки “D.S.”, дає можливість отримати електронну картку клієнта і користуватися програмою лояльності без придбання пластикової картки, а також контролювати нарахування та списання балів. До того ж у особистому кабінеті зберігається історія покупок клієнта у всій мережі аптек “D.S.”, що допомагає компанії формувати індивідуальні пропозиції для нього та звертати увагу клієнта на вигідні акції та знижки на товари, котрі саме його цікавлять.

Окрім того, на сайті компанії є багато корисної інформації. Наприклад, розгорнута відповідь на питання, чи можна повертати придбані в аптеці ліки, та чому деякі ліки в Україні коштують дорожче, ніж за кордоном. Також на сайті є цікаві статті про пандемію коронавірусу, корисні властивості ефірних олій, першу допомогу при отруєнні. Сайт регулярно оновлюється та поповнюється актуальною інформацією. Кожного місяця сайт цієї аптечної мережі клієнти відвідують 250 тисяч разів.

Система Orphus Поделиться на fb