Ви тут:
Суспільство 

Ілон Маск став найбагатшою людиною світу

Засновник компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск став найбагатшою людиною світу, обійшовши власника Amazon Джеффа Безоса.

Завдяки подорожчанню акцій Tesla статки Маска зросли до 188,5 мільярда доларів. Завдяки цьому він обійшов Джеффа Безоса, який був найбагатшою людиною світу з жовтня 2017 року, пише Громадське з посиланням на Bloomberg.

За останній рік статки Маска зросли на 150 мільярдів доларів, насамперед завдяки стрімкому здорожчанню акцій виробника електрокарів Tesla — на 743%. Bloomberg припускає, що це — найстрімкіше збагачення людини в історії.

Натомість Безос втратив частину своїх акцій Amazon після розлучення. А ще він у межах благодійності подарував свої акції на суму близько 680 мільйонів доларів.

Сам Маск вже прокоментував своє лідерство у Twitter. Він написав: “Так дивно”. І потім додав: “Що ж, повертаємося до роботи…”.

Загалом, за інформацією Bloomberg, минулого року статки 500 найбагатших людей світу зросли на рекордні 1,8 трильйона доларів, або на 31%.

Сам Маск неодноразово заявляв, що його мало цікавлять матеріальні речі, й окрім акцій Tesla та SpaceX в нього небагато інших активів. 49-річний інженер, який народився в Південній Африці, називає своєю головною мрією і призначенням його активів прискорення перетворення людства на космічну цивілізацію.

“Я хочу мати можливість зробити свій внесок у створення міста на Марсі”, — сказав він в інтерв’ю минулого місяця.

 
Система Orphus Поделиться на fb