Ви тут:
Культура Суспільство 

Гурт JULINOZA презентує пісню-маніфест проти насилля над тваринами

Гурт JULINOZA презентує сингл-маніфест «Край Дивних Мрій» в абсолютно новому звучанні, який закликає до збереження природного потенціалу планети та захисту тварин від насилля. Трек був написаний у період карантину, коли музиканти особливо гостро відчували потребу в об’єднанні з усім світом, для створення кращого майбутнього та звернення уваги на важливі глобальні питання.

Трек має нове електронне звучання для гурту, оскільки це перша композиція, в якій немає живих інструментів і все створювалося на комп‘ютері та за допомогою аналогових синтезаторів. Композиція викликає містичні відчуття своїм різноманіття у звучанні: від басових, атмосферно-кінематографічних синтів до етнічних інструментів Сходу. Важливими елементами композиції є лейтмотиви в арфі та партія драм машини, які ніби нагадують нам про незворотність та в той самий момент про невід‘ємну красу нашого життя на планеті Земля.

«Головний меседж композиції полягає у тому, що потрібно вже зупинити знущання над тваринами у зоопарках, дельфінаріях, контактних парках та на курортах перестати використовувати тварин для фото. Ми маємо підтримувати усіх звірят у притулках, бо саме зараз їм потрібно ще більше допомоги від нас, ніж раніше. Цитата пісні: “Всі звірята у містах та дерева у лісах хочуть бути з нами, бо так хоче наш час”. І звичайно, старатися не руйнувати нашу планету. Саме зараз час говорить нам, що тільки якщо кожен з нас буде чуйним до природи, у якій ми живемо, тільки тоді ми зможемо втримати всесвіт у злагоді», – говорить саунд-продюсер та лідер гурту, Юлі Запорожець.

У композиції можна почути відголоски українського етносу у вокальних партіях та східний колорит звучання у дусі поглядів Лао Цзи. Нагадаємо, що Юлі Запорожець має східні (корейські) коріння, тому у музиці композитора відчувається любов до східної філософії й відповідне світовідчуття. «Край Дивних Мрій» – це подорож у новий музичний всесвіт гурту JULINOZA.

Відео на композицію «Край Дивних Мрій» знімали на мальовничому Куяльницькому лимані, розташованому на північ від Одеси. Наразі один із найстаріших грязьових курортів України. Його екосистема знаходяться у критичній екологічній ситуації через поступове пересихання. Музиканти звертають увагу на важливість збереження природного потенціалу України, на території якої розташовані скарби світового масштабу.

Широку популярність колектив JULINOZA отримав після участі в таких телешоу, як: “Голос Країни”, “Нацвідбір Євробачення”, “Танці з зірками”. Музиканти представляли Україну на багатьох міжнародних фестивалях. Лідер і композитор колективу Юлі Запорожець є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів (фортепіано, композиція, вокал). Юлі пише музику для фільмів, мультфільмів, мюзиклів, а також симфонічну і камерну неокласику. Музику гурту можна почути у документальному фільмі про Чорнобильську АЕС «Розщеплені на Атоми» каналу 1+1; у серіалах Нового Каналу, таких як: «Київ Вдень та Вночі», «Fake» та у багатьох проєктах українського телебачення.

Система Orphus Поделиться на fb