Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

“Голокост. Лихо століття”: у Гадяцькому коледжі культури і мистецтв відбувся вечір памʹяті

27 січня, у Міжнародний день памʹяті жертв Голокосту, в Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені Івана Котляревського відбувся вечір памʹяті «Голокост. Лихо століття», присвячений одній з найбільших трагедій XX століття.

Про це повідомили на сайті Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА.

Студенти режисерської спеціалізації відтворили події єврейської катастрофи 1933-1945 років, щоб пам’ятати про загибель шести мільйонів невинно убієнних…

Щемливим і яскравим акцентом у заході став дуетний танець «Танго смерті» у виконанні викладача коледжу Тодор Діани та випускника спеціальності «Хореографія» Чижевського Сергія.

Крім слухачів курсів підвищення кваліфікації на заході були присутні представники єврейської громади із Центру хасидизму у місті Гадяч.

“Хай навічно збережеться пам’ять про страждання і катування замордованих дітей, жінок, стариків. Хай світла пам’ять про них буде грізною пересторогою добра, хай попіл спалених стукає в серця живих та закликає до братерства і єднання народів. Ми маємо зробити все, щоб катастрофа не була забута, адже віра, історія, лихоліття, відродження ідуть поруч і створюють єдину картину життя… Мир і злагода – це головне, що нам потрібно сьогодні, бо пам’ятаючи про трагедію минулого, ми з надією дивимося в майбутнє і віримо в нашу державу”, – основні мотиви вечору пам’яті.

Система Orphus Поделиться на fb