Ви тут:
Р Суспільство 

Футбольні сороконіжки. Що потрібно знати про вибір футбольних бутс

Майже у кожного футболіста є свій улюблений бренд, свій улюблений вид взуття, який вони носили протягом стількох років на тренування, змагання. Крім того, є ті гравці, які завжди шукають нові технології і віддають переваги актуальним тенденціям. В каталозі Footballstyle https://footballstyle.com.ua/c8-sorokonozhki представлені сороконіжки від провідних брендів за зниженими цінами.

Ідея сороконіжок полягає в тому, щоб забезпечити нозі захист і високе зчеплення з ігровим полем, чутливість з поверхнею м’яча. Багато бутс зроблені за стандартним дизайну і багато з них будуть адаптуватися до ваших ніг у міру носіння.

Ключові особливості вибору сороканіжок

Нові футбольні сороконіжки стають все легше і легше, забезпечуючи велику швидкість і гнучкість. Кожен стиль має дещо різну якість і переваги. Можливо, Puma зробила це найбільш очевидним, назвавши свої нові бутси Evo з упором на розгін і потужність.

Ключові особливості сороканіжок залишаються незмінними:

Матеріал верхньої частини

Шкіра завжди буде найдоброзичливішою до ноги, так як вона дихає і прилягає до ноги. Однак, якщо ви граєте на дуже вологих поверхнях, краще віддати перевагу синтетичним моделям. Шкіряні бутси також повинні підтримуватися в найкращому стані. Синтетичні матеріали набагато легше, вони не так сильно схильні до впливу води.

Дизайн

Кожна марка розробила різні малюнки і поверхні на верхній частині черевик, спрямовані на забезпечення кращого контролю м’яча. Вибір тут дуже індивідуальний, так як деякі гравці знаходять цю особливість важливою для прокрутки м’яча під час маневрів з противником на полі.

Механізм управління

У міру того, як бутси легшають, матеріали стають більш гнучкими. У деяких випадках наявність дуже гнучкого верху може бути перевагою. У чистому прискоренні, або з швидкими ріжучими рухами, які беруть участь в утриманні м’яча від суперника, вам потрібне взуття, яке приносить максимум зручності. Більшість бутс мають або внутрішню вкладку з м’якого матеріалу, або зовнішню термопластичну опорну конструкцію, найчастіше навколо п’яти.

Дизайн підошви сороконіжок

В асортименті всіх основних виробників є три основних дизайну підошви:

  • твердий грунт;
  • м’який грунт;
  • приміщення.

Кожен блок підошви буде трохи відрізнятися. У бутсах для твердого поля буде більше маленьких шипів. Підошви для м’якого грунту часто виготовляються з матеріалів, схожих з підошвою взуття для бігунів. Деякі черевики мають дуже тонкі підошви, щоб максимально знизити їх вагу. На м’якому грунті вони нормальні, але при занадто частому використанні на твердому грунті можуть призвести до таких травм через підвищеного навантаження.

Продуктивність є ключовим критерієм для більшості сучасних сороконодек. У молодих гравців раптовий ривок зростання може призвести до більшого навантаження на м’язи і суглоби. Це важливо, тому що занадто маленькі футбольні бутси можуть збільшити ризик отримання травми. Зверніть увагу на наступні моменти:

Верхній матеріал. Шкіра завжди буде краще при розтягуванні і адаптації, ніж синтетичні матеріали. Однак деякі черевики з синтетичним верхом розроблені ширше, тому можуть підійти для широкої ноги. Критерії дизайну – бутси, розраховані на швидкість, як правило, більш вузькі.

Система Orphus Поделиться на fb