Ви тут:
Відео Культура Полтавщина Суспільство 

Фільм “Сторожова застава” з полтавцем у головній ролі з’явився у вільному доступі

У вільному доступі з’явився український пригодницький фільм-фентезі “Сторожова застава”. Відео виклали на офіційному Youtube-каналі Держкіно.

Пригодницький фільм-фентезі “Сторожова застава” знятий у 2017-му році Юрієм Ковальовим за мотивами однойменної повісті Володимира Рутківського, пише Читомо

За сюжетом фільму, під час сонячного затемнення звичайний хлопчик Вітько потрапляє на тисячу років назад, у Київську Русь, в розпал вирішальної битви Добра і Зла. У його руках магічний камінь, що дає могутню силу, поруч – легендарні богатирі, про котрих він читав у книгах, а проти них – чорна магія і ціла армія на чолі з гігантським кам’яним монстром. Тепер тільки від хоробрості хлопчика залежить, чи переможе світло темряву і чи буде майбутнє таким, яким його знаємо ми.

Головну роль виконав актор Данило Каменський, який родом з Полтави. У 2016 році закінчив театральне відділення Полтавської міської школи мистецтв “Мала академія мистецтв” імені Раїси Кириченко. Вступив до Гадяцького державного коледж культури та мистецтв імені І. П. Котляревського.  З 2017 року актор Українського малого драматичного театру в Києві, йдеться на сайті kino-teatr.ua.

Система Orphus