Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

Езотеричний детектив “Сторонній”, що отримав 11 нагород, готується до прокату в Україні

Езотеричний детектив Дмитра Томашпольського “Сторонній” (Stranger), що вже має успішну фестивальну історію, готується до прокату в Україні.

В українських кінотеатрах фільм з’явиться вже цього року, повідомляє 112.ua з посиланням на Держкіно.

Головні ролі в картині виконали Анастасія Євтушенко і Даша Трегубова. 

Згідно із синопсисом, команда із синхронного плавання зникла під водою в басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні зникла під час прийому ванни. Яким чином ці справи пов’язані і яке відношення до них має лялька з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глухівській, у кар’єрі якої немає жодної нерозкритої справи. А ще їй належить з’ясувати, хто вона насправді.

Стрічка була відібрана до офіційних конкурсних програм 20-ти міжнародних фестивалів жанрового кіно та отримала 11 нагород, серед яких – відзнаки за найкращий фільм, найкращу режисуру, найкращий сценарій, найкраще художнє рішення, найкращу операторську роботу, найкращого художника-постановника.

Світова прем’єра стрічки відбулась 21 вересня 2019 року в конкурсній програмі Seoul International Film Festival (South Korea), європейська – в конкурсній програмі Haapsalu Horror & Fantasy Film Festival (Estonia) у квітні 2020 року.

“На початку року видання The People’s Movies, що входить до десятки найкращих британських блогів про кіно, включило фільми “Сторонній” та “Пофарбоване пташеня” до Топ-20 найкращих хоррор-фільмів 2020 року”, – йдеться у повідомленні.

Фото:  Кадр з фільму “Сторонній”facebook.com/Сторонній

Система Orphus