Ви тут:
Спорт Суспільство 

Ексглаву Федерації велоспорту України дискваліфікували через скандальні висловлювання

Комітет етики UCI дискваліфікував колишнього главу Федерації велоспорту України Олександра Башенка на 9 місяців.

Про це повідомляє Федерація велоспорту України.

На даний момент функціонер не займає ніяку посаду, тому в разі повернення, йому доведеться відбути дискваліфікацію перед відновленням роботи. Дія покарання розрахована на найближчі 10 років.

Велогонщиця Ганна Соловей стала чемпіонкою II Європейських ігор у гонці за очками. Проте, Федерація велоспорту України на своїй сторінці у Facebook привітала з цим досягненням не її, а голову Київської міської федерації велоспорту Мухомора C.В.

Це обурило Ганну. За її словами, Мухомор не має до її успіху ніякого відношення.

“Хотілось би знати, чому ви вітаєте незнайому мені людину, якої я ніколи не бачила. Цей чоловік не допомагав мені в підготовці до змагань абсолютно нічим. При цьому ви берете мою світлину та мій результат”, – заявила чемпіонка.

З відповіддю пан Башенко не забарився. Причому відповів у дуже хамовитому стилі, зовсім не притаманному для очільника профільної федерації.

“Аню, дивись, як ми будемо навчатись. Ти відкрила рот, тепер ти будеш за це відповідати. Їздиш на моєму велосипеді, їздиш в моїй формі, на голові у тебе мій шолом. Чого ти ще хочеш, щоб я тебе возив? Я не Базін, запам’ятай, принцесо. Будеш робити роботу – приймемо тебе, будеш смердіти – проженемо і не згадаємо як звали, – відповів Башенко.

Соловей заперечила Башенку, написавши, що з переліченого йому належить лише велосипед, який “не витримав і року”. Натомість Олександр додав, що через порушення умов контракту із федерацією Ганна тепер не має права бути в збірній України.

“А святе місце пустим не буває”, – грізно підсумував керівник.

Система Orphus Поделиться на fb