Ви тут:
PROвсе здоров’я Суспільство 

Дотримання поведінкових правил під час пандемії відеоролики від ЮНІСЕФ

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом з агенцією Postmen створили три відеоролики в межах поведінкової комунікації. Їхні сюжети наголошують глядачеві на тому, що недотримання правил безпеки під час пандемії — є таким же неприйнятним, як і більш звична нам не етична поведінка.

COVID-19 вніс корективи у всі сфери життя людей. Безпечно і ні, правильно і неправильно, соромно і ні  —  набули нових значень. Пандемія змінила і соціальні норми, особливо у громадських місцях. Тож в основу роликів лягли три правила нового етикету: 1) носіння маски; 2) дотримання дистанції; 3) регулярне миття та дезінфекція рук .

«Поведінкові комунікації у відповідь на пандемію COVID-19 не втрачають своєї актуальності. На цьому етапі наша задача – вже не лише нагадувати про правила поведінки, а сформувати стійку соціальну норму про новий етикет. Етикет, який захищає та береже життя,» —  зазначила Анна Суходольська, голова поведінкових та соціальних комунікацій ЮНІСЕФ.

Серйозні правила поведінки подаються за допомогою доброї іронії та гротеску, щоби зацікавити аудиторію сюжетом та водночас комунікувати, що з’явилися нові соціальні норми.

Неносіння маски більш безпардонне ніж відкриття їжі з різким запахом у транспорті. Або ж порушення особистого простору дратує вже не так сильно, як недотримання соціальної дистанції мінімум у два метри. Справжня неохайність проявляється не через недостатньо акуратні манери, а в зневажливому ставленні до дезінфекції рук.

Правила нового етикету: А ваші рученята чисті?

 

Правила нового етикету: Між вами точно 2 метри?

Правила нового етикету: А ви сховали носа в маску?

Система Orphus Поделиться на fb