Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

До кінця березня реконструкція приймального відділення Лубенської лікарні має завершитись, – Дмитро Лунін

До 31 березня будівельно-монтажні роботи у приймальному відділенні Лубенської лікарні інтенсивного лікування мають бути завершені.

Про це повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

«Робота здається несистемною. Тож підхід варто змінити. Відтепер щоранку потрібно проводити нараду за участю виконроба й представника підрядника, керівництва РДА й міста. На нараді ставите завдання на день, підбиваєте підсумки попереднього робочого дня. Крім того, треба визначити, яке обладнання необхідно закупити, чи є воно в наявності та скільки часу займе його поставка. До 31 березня будівельно-монтажні роботи мають бути завершені», – сказав Дмитро Лунін. 

25 січня стан будівельних робіт у приймальному відділені Лубенської лікарні інтенсивного лікування оглянули народний депутат Анастасія Ляшенко, Дмитро Лунін таі директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак.

Представники підрядної та субпідрядних організацій розповіли, які роботи виконані та які ще попереду. Зокрема, мають переробити вентиляцію, встановити двері, систему кондиціонування, зробити коридор і ґанок.

Щотижня керівництво облдержадміністрації приїздитиме на об’єкт, щоб проконтролювати хід реконструкції та допомогти у вирішенні проблемних питань.

«Із нинішнім плануванням у терміни не вкладемося. Водночас об’єкт нині не проблемний. Якщо працювати ефективно, як це, наприклад, було в кардіоцентрі чи приймальному відділенні обласної лікарні, то тут роботи на півтора місяця. Крім того, підрядник, якщо не встигає за планом, відстає від графіку, може працювати й на вихідних», – додав Дмитро Лунін. 

На цей об’єкт із держбюджету виділена субвенція 7,2 мільйона гривень.

Департамент охорони здоров’я ОДА надасть підряднику вимоги до приміщень з огляду на обладнання, яке там буде встановлене.

А це:

Сучасний рентген-апарат – 4 млн 832 тис. грн;
Сучасний апарат УЗД – 1 млн 850 тис. грн;
Апарат комп’ютерної томографії – 18 млн 500 тис. грн;
Ангіограф 25 млн 500 тис. грн;
МРТ – 30 млн 300 тис. грн;
ШВЛ – 4 шт. (по 250 тис. грн) – 1 млн грн;
ФБС – 480 тис. грн.

Система Orphus Поделиться на fb