Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Дім (не)безпеки: EdEra пропонує онлайн-курс про домашнє насильство

Про домашнє насильство не можна мовчати. Воно має різні форми: фізичне, сексуальне, психологічне та економічне. Мінсоцполітики cgskmyj p EdEra пропону.nm усім охочим пройти онлайн-курс “Дім (не)безпеки”, аби розібратися у причинах і наслідках, що зумовлюють насильство.

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства соціальної політики України.

У 2019 році Координатором проектів ОБСЄ в Україні та студією онлайн-освіти EdEra був розроблений новий онлайн-курс із протидії домашньому насильству. Онлайн-курс доступний за посиланням https://www.nonviolence.ed-era.com/ та розрахований на широку аудиторію і має на меті сприяти поширенню обізнаності громадськості про систему заходів спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству.

Курс є корисним для тих, хто вже працює в цій сфері, а також для тих, хто постраждав від домашнього насильства, або людей, які стали свідками такого випадку. Цей курс надає детальний опис зусиль, яких можна докласти для реагування на ситуацію домашнього насильства за допомогою наявних державних інструментів та ресурсів неурядових організацій.

У 2020 році в рамках проекту «Посилення спроможності Міністерства соціальної політики України у протидії домашньому насильству» також були розроблені відповідні тематичні посібники, які були розповсюджені серед учасників тренінгів 2020-го року та розміщені на сайті Координатора проектів ОБСЄ, за наступними посиланнями:

Методичний посібник для фахівців, які впроваджують Типову програму для кривдників https://www.osce.org/uk/project-coordinator-in-ukraine/471033

Збірник практичних матеріалів для роботи з кривдниками https://www.osce.org/uk/project-coordinator-in-ukraine/471051

Система Orphus Поделиться на fb