Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Держпродспоживслужба перевірила дотримання локдауну у Нових Санжарах

У Нових Санжарах та Лелюхівці перевірили дотримання протиепідемічних вимог у магазинах, перукарнях, закладах громадського харчування та ринках.

Фахівці Новосанжарського районного управління спільно  поліцейськими перевірили дотримання карантинних заходів у закладах, повідомили у ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Всього охоплено перевіркою 51 об’єкт, а саме: 7 магазинів харчових продуктів, 35 закладів торгівлі непродовольчими товарами, 5 закладів громадського харчування, 2 перукарні, 1 продовольчий ринок, 1 непродовольчий ринок.

“Порушень карантинних вимог під час локдауну не встановлено. Речовий ринок не працює, заклади торгівлі непродовольчою групою товарів перейшли на роботу адресного замовлення і залишаються зачиненими для відвідувачів”, – зазначили в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

Читайте також: У Держпродспоживслужбі Полтавщини змінили керівника

Також фахівці Служби додали, що були спроби відвідувачів пересуватись територією продуктового ринку в масці, яка не покриває ніс, та встановлено недотримання соціальної дистанції відвідувачами у вуличній черзі біля банківської установи.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb