Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

COVID-19 у Кременчуці: на стаціонарі пневмонію лікують 96 людей

Про ситуацію щодо поширення коронавірусної хвороби в місті станом на сьогоднішній день на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації проінформувала заступник міського голови Ольга Усанова.

Про це йдеться на сайті Кременчуцької міської ради.

За її інформацією, за вчорашній день на амбулаторний прийом із симптомами ГРВІ звернулися 151 дорослий і 112 дітей. Під час обстежень фахівцями первинної ланки було встановлено 72 пневмонії та встановлено 160 підозр на COVID-19. У цих хворих були взяті біоматеріали для ПЛР дослідження, щоб остаточно визначитися з діагнозом і призначити відповідне лікування.

На стаціонарному лікуванні в кременчуцьких лікарнях із пневмоніями перебувають 96 пацієнтів, із них – 40 мають тяжкий перебіг хвороби.

У Кременчуці постійно проводиться моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Кременчуцький міський центр лабораторних досліджень виконує дослідження день у день.

На сьогодні, на стаціонарному лікуванні з підтвердженим COVID-19 перебувають 28 кременчужан, а також 13 жителів прилеглих до міста району. Амбулаторно цю інфекцію долає 541 житель Кременчука.

Всього від початку пандемії у місті на COVID-19 захворіло 5791 житель міста,4868 кременчужан подолали цю інфекцію, 154 особи померли.

Незважаючи на зниження кількості хворих на коронавірусну інфекцію, звертаємо увагу кременчужан на те, що попередити цю інфекцію та зменшити ризики зараження нею можна, дотримуючись простих правил санітарної безпеки: збереження соціальної дистанції між людьми, користування засобами індивідуального захисту, обробляння рук дезінфекторами.

фото ілюстраційне

Система Orphus Поделиться на fb