Ви тут:

#Читай_досягай: в Україні стартує акція з промоції читання

Міністерство культури та інформаційної політики України разом з Українським інститутом книги розпочинає всеукраїнську акцію з промоції читання #Читай_досягай.

У її межах українські громадські діячі, співаки, музиканти, митці та інші поділяться улюбленими книжками з хештегом #Читай_досягай.

Про це повідомив Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко на своєму Телеграм-каналі.

На жаль, зазначив він, українці читають дуже мало. В середньому, менше однієї книги на рік. Лише 8% населення в Україні читає кожного дня. 38% – читають раз на місяць.

“Завдяки #Читай_досягай ми хочемо, щоб про книги казали всюди: по телевізору, у ЗМІ, у соцмережах. Із вуст авторитетних українців із великою аудиторією. Чим більше ми говоримо на тему читання – тим більше людей зможуть знайти своїх авторів та свої книги. І тоді в них з’явиться звичка читати. Знаю, що вам є чим поділитися із літератури, яка вас надихає. Обов’язково розповідайте про ці книжки усім та доєднуйтеся до флешмобу під хештегом: #Читай_досягай. Хочу, щоб 2021-й був роком активної популяризації культури читання. Читаймо разом і розповідаймо усім про свої враження”, – розповів Міністр.

фото: ілюстраційне Freepik

Система Orphus Поделиться на fb