Ви тут:

Чим схожі всі версії iPhone 12

IPhone 12 став найбільш очікуваної моделлю Apple за останні кілька років. Цього разу шанувальникам компанії довелося чекати презентацію довше, ніж у минулі роки. Але це ніяк не позначилося на популярності IPhone, а навіть навпаки – підігрів інтерес.

Варіації IPhone 12

IPhone 12 випустився в декількох варіаціях: Apple IPhone 12 64 Гб, 128 ГБ і 256 ГБ. Як завжди, відрізняються вони лише обсягом пам’яті та, зрозуміло, цінами. Тому, якщо ви хочете отримати багато пам’яті, але при цьому не хочете сильно переплачувати, IPhone 12 128 Gb стане ідеальним варіантом.

Крім цього, IPhone 12 має різні версії:

 • iPhone 12 mini,
 • iPhone 12,
 • iPhone 12 Pro,
 • iPhone 12 Pro Max.

Найбільш цікавим є питання їх схожих характеристик, з якими ми спробуємо розібратися далі.

Чим схожі всі нові iPhone

Схожими характеристиками всіх iPhone 12 є наступні критерії:

 • Дизайн.
  Новий кутовий дизайн iPhone раніше використовувався в таких версіях, як 4, 5 і SE, а також в останніх версіях iPad Pro. У верхній частині дисплея залишилася так звана “чубчик”, який можна помітити й у попередніх моделях. На задній панелі є вже знайомий виступ з декількома камерами.
 • Підтримка 5G.
  Всі 4 версії підтримують мережу нового покоління – 5G. Apple не стали першими на ринку смартфонів, хто впровадив цю технологію, але все ж вони й не запізнилися з нею, адже 5G мало, де доступний. Варто враховувати, що в Україні покриття нового покоління поки немає, тому така функція у нас буде недоступна.
 • Процесор A14 Bionic.
  Щоб iPhone з кожним разом відповідав найвищим вимогам, необхідно встановлювати процесор нового покоління. iPhone 12 не здає позицій, тому кожна його версія має процесор A14 Bionic від Apple. Компанія стверджує, що працює він в рази швидше, ніж його попередники. Він має 16 ядер, що покращує роботу алгоритму Deep Fusion до фотографій.
 • Екранні технології.
  Кожна модель має технологію відтворення кольорів Super Retina XDR. Вона дозволяє відтворювати широкий діапазон натуральних кольорів. Кожен екран оснащений технологією OLED, що дозволяє отримати більш високий рівень контрасту. Також варто відзначити наявність такої технології, як HDR, яка раніше була тільки в професійних відеокамерах.
 • Навушники та адаптер.
  У нових iPhone ви їх не знайдете. Мало того, старий адаптер від інших моделей також не підійде. Але в комплекті можна знайти зарядний кабель з Lightning і USB-C.

Вибираючи одну з нових моделей, ви точно отримаєте зазначені характеристики, незалежно від того, на яку саме варіацію впаде ваше око.

Система Orphus Поделиться на fb