Будівельник впевнено переграв Миколаїв у матчі української Суперліги

Завдяки впевнено проведеній третій чверті, Будівельник заволодів гандикапом та переміг – 92:80.

Як розповіли у Федерації баскетболу України, матч розпочався з ривка Будівельника. Підопічні Леоніда Яйла змогли повести 9-0 за дві з половиною хвилини гри. Триочковий поклав Горбенко, двічі з фарби закинув Анісімов і в проході відзначився Буртт. На це господарі відреагували тайм-аутом. З цього моменту, колективи набрали рівну кількість очок – по 13, що дозволило гостям зберегти за собою перевагу здобуту на старті чверті.

З перевагою +6 Будівельник розпочинав другу половину гри, але досить швидко її серйозно збільшив. Протягом 5 хвилин кияни за допомогою Кожемякіна та Девое Ііі реалізували 4 триочкових, по два на кожного – це на три дальніх більше, аніж у першій половині. Господарі відреагували тайм-аутом. Після 30-секундної паузи, миколаївців повів вперед Едріан, який в трьох проходах набрав 6 очок. Та у відповідь прилетіли триочковий від Буртта, два штрафних від Девое Ііі, прохід зі штрафним Анісімова та данк Джонсона. З перевагою +15 кияни пішли на заключну чверть.

Будівельнику залишалося довести розпочате до переможного кінця. Проте, так просто це не вдалося. Миколаїв зміг реалізувати 3 дальні постріли, 10 з фарби та 1 штрафний. Господарі забрали чверть в свій актив 30:27, але на більше часу вже не було. Перемога Будівельника – 92:80.