Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

“Будемо намагатись повернути дітей за парти”, – Сергій Шкарлет

Державна служба якості освіти перевірить діяльність закладів загальної середньої освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанційного навчання.

Про це інформує пресслужба Міністерства освіти і науки України

“Освітній моніторинг, зокрема і в частині дистанційного навчання, заплановано Державною службою якості освіти. Хочу підкреслити, що дистанційне навчання не зможе повністю замінити очну форму. Дистанційна освіта в усьому світі на сьогодні є рятівним елементом для того, щоб навчання було якісним. Однак вона є додатком до очної форми навчання як розширення власних можливостей набуття додаткових компетенцій”, – сказав Міністр. 

Читайте також: Кличко просить Уряд та МОН відновити навчання молодших школярів

За словами Сергія Шкарлета, МОН намагатиметься повернути дітей за парти. 

“Ми будемо намагатися повернути дітей за парти, адже учні мають соціалізуватися та отримувати повний комплекс необхідних знань. Проте, все буде залежати від епідеміологічної ситуації. Чим краще ми будемо дотримуватися карантинних заходів, тим швидше зможемо повернутися до повноцінного життя”, – наголосив Міністр. 

Читайте також: Дистанційне навчання для полтавських школярів рекомендують проводити в асинхронному форматі

Окрім цього, Сергій Шкарлет зазначив, що на І квартал 2021 року передбачено аудит використання коштів субвенцій, головним розпорядником яких є МОН. Зокрема, йдеться про аудит субвенції “Нова українська школа”, що буде проводити Рахункова палата України. 

Також він нагадав, що для допомоги вчителям, учням та їхнім батькам під час дистанційного навчання зараз функціонує електронна платформа “Всеукраїнська школа онлайн”. На цей сайт завантажено 800 еталонних уроків, за допомогою яких вчитель може організувати для учнів освітній процес. 

Система Orphus Поделиться на fb