Ви тут:
Спорт Суспільство 

Борги каталонської “Барселони” досягли мільярда євро

Команда Ліонеля Мессі має великі борги.

Поточне фінансове становище каталонської Барселони нерідко ставилося темою для серйозних дискусій на всіх рівнях футбольної громадськості. Однак, опублікований клубом щорічний фінансовий звіт тільки посилив тривогу щодо ситуації з грошима в стані “блаугранас”.

Ключовим моментом даного документа іспанське видання Marca називає загальну суму боргових зобов’язань клубу в розмірі 1,173 млрд євро, з яких 730 млн євро – позики на короткостроковій основі.

При цьому, Барселона заборгувала з цієї суми кредитним установам 265 млн євро, 2,5 млн євро – зобов’язання за цінними паперами та випущеними облігаціями, 164 млн євро – борги перед спортивним персоналом клубу, а решта суми покривала інші статті витрат на утримання команди.

Каталонський клуб, як фінансова структура, завершив минулий сезон з чистим боргом в 488,4 млн євро, в результаті чого вже зараз змушений вести активні переговори зі своїми кредиторами про питання відстрочки виплат за своїми зобов’язаннями, мотивуючи це впливом пандемії коронавірусу COVID-19.

Система Orphus Поделиться на fb