Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Бюджет Миргородської міської територіальної громади збільшили на 352 820 грн

Дохідна та видаткова частина бюджету Миргородської міської територіальної громади збільшилася на 352 820 грн. За відповідне рішення проголосували депутати на засіданні 4-ї сесії Миргородської міської ради.

Про це повідомляється на сайті громади.

Зокрема, збільшення відбулося за рахунок субвенції з бюджету Ромоданівської селищної територіальної громади і спрямовується виконавчому комітету міської ради на утримання існуючої мережі галузі “Охорона здоров’я”, а саме: КНП “Миргородський міський центр первинної медико – санітарної допомоги № 2” – 257 400 грн. та КНП “Миргородська лікарня інтенсивного лікування” – 95 420 грн.

Як розповів начальник фінансового управління Сергій Скляр, щодо видатків, то зменшується обсяг резервного фонду бюджету міської територіальної громади на 247 000 грн та спрямовується виконавчому комітету міської ради на програму підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства “Миргородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2 на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам медичних закладів, що не входять в спроможну мережу.

Загалом, чимало ухвалених рішень на сесії стосувалися дорожньо-мостового господарства: затвердження переліків об’єктів та ремонту внутрішньобудинкових, внутрішньоквартальних проїздів, доріжок та тротуарів, об’єктів з реконструкції тротуарів на 2021 рік, звільнення муніципальних закладів від сплати за комунальні послуги. Після обговорення депутати проголосували за прийняття об’єктів нерухомого майна з комунальної власності інших громад на баланс Миргородської міської територіальної громади та затвердили акти приймання-передачі такого майна. Це стосується об’єктів культури та соціального захисту. Також було підтримано програми для функціонування комунальних закладів первинної та вторинної допомоги, затверджено Положення відділів, які створилися у процесі реорганізації в зв’язку із приєднанням закладів сільських територій. Низку рішень було підтримано у сфері земельних відносин. Це і прийняття до комунальної власності громади земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, переліку земельних ділянок, продажу та набуття права оренди яких здійснюється шляхом проведення земельних торгів, дозволів на виготовлення документацій із землеустрою та відмов у наданні дозволів, затвердження та погодження документацій із землеустрою.

Окрім цього, було затверджено План роботи сесії та персонального складу виконавчого комітету Миргородської міської ради.

У “різному” було обговорено актуальні питання щодо подальшого надання послуг у сфері комунальних послуг, медицини та інших тем, з якими миргородці звертаються у тому числі і до депутатів. Також було порушено питання щодо збереження колекції керамічних виробів у Миргородському коледжі.

Засідання сесії проходило у відкритому режимі та транслювалося онлайн.

Система Orphus Поделиться на fb